Archiwum aktualności

Data dodania: 4.3.2020 · Dodał: Plch

Piszą o nas, a kto? Portal MMO dosyć niedawno zauważył nasz tytuł i opisał go w aktualnościach dostępnych tutaj.

Niedługo po wprowadzeniu aktualności doczekaliśmy się przychylnej recenzji. Zapulsowaliśmy naszymi największymi atutami takimi jak [...]

Komentarzy (0) · Czytaj więcej

Data dodania: 1.4.2018 · Dodał: Plch

Witam,

To już teraz! Oficjalnie mogę poinformować o zakończeniu testów oraz uruchomieniu gry streetonline.pl

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami wszystkie konta uczestniczące w naszych testach zostały usunięte aby na dzień dzisiejszy zagwarantować wszystkim równy start.

Na dobry początek do dyspozycji graczy są dwa miasta jednak pamiętajcie, że to dopiero początek. Przygotowaliśmy dla was również 30 samochodów które [...]

Komentarzy (0) · Czytaj więcej

Data dodania: 18.12.2017 · Dodał: Plch

Co nowego? usprawniliśmy sporą część skryptu przyspieszając grę jednocześnie tworząc ją bardziej atrakcyjną dla was. Dodatkowo rozwiązaliśmy wszystkie zgłoszone problemy z jej funkcjonalnościami.

Z nowych rzeczy w ustawieniach powiadomień można już wyłączyć wyświetlanie ilości nieprzeczytanych wiadomości na czacie. Dodaliśmy także więcej samochodów usprawniając rozgrywkę. Boty dostępne w grze automatycznie dostają możliwość zakupu tych samochodów co nieco podniesie trudność gry.

Na moment update'u dostępnych jest 10 samochodów. Łącznie dostępnych jest także 26 silników. Wymiana silnika to najlepszy sposób na poprawienie osiągów.

Komentarzy (0) · Czytaj więcej

Data dodania: 6.12.2017 · Dodał: Plch

W dniu dzisiejszym gra StreetOnline.pl wychodzi na światło dzienne.

Do waszej dyspozycji pozostawiamy całą funkcjonalność gry w wersji testowej Alpha. Co to oznacza? Cała gra funkcjonuje już poprawnie, dopieszczamy ostatnie szczegóły, planujemy silnik gry oraz dodajemy kolejne pojazdy, miasta.

Na początek do waszej dyspozycji pozostawiamy 3 samochody które umożliwią start gry, w miarę upływu czasu kolejne pojazdy będą się pojawiać w swoich lokacjach.

Komentarzy (0) · Czytaj więcej

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl Gry w przeglądarce
Informacje
Znalazłeś błąd?

Partnerzy:

Gry MMO - darmowe mmorpg online Skoki narciarskie gra - Ski Jumping online
Copyright StreetOnline.pl All rights reserved. Wersja silnika 3.0.16